Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed


 

 

Eğlenceli Genç Derya

  • Listed: 27 Ağustos 2016 20:52

Description

Hemen size adapte olabilecek ve etkili bir ilişkinin kapılarını sizi hiç yormadan, zorlamadan açabilecek bir kadınım. Daha fazla bir ilişki talebiniz olması halinde de bu talebe en kısa süre içerisin de cevap sunabilirim. Böylelikle daha iyi bir süreç yaşar, daha fazla tatmin olacağınız etkin bir devreye girme şansını elde etmiş olursunuz.
Adım Derya ve size zevkten oluşan bir derya, deniz sunarım. Örneğin geceye başlarken ayrı, devam ederken ayrı, bitirirken ise daha ayrı bir fantezi ve zevk ile sizleri tatmin ederim. Bu sayede alacağınız hazzı da en iyi şekilde sizlere yaşatmış olurum. Hem daha fazla zevk almanız hem de daha tatmin edici bir döneme girmeniz bu noktada mümkün olur. Bir diğer konu ise buluşma yeridir. Kimsenin evine ya da özel alanına asla gitmem. Benim seçeceğim bir beş yıldıza sahip otelde ancak buluşuruz. Bunun dışında her ne olursa olsun farklı bir adrese gitmem. Anal, oral gibi yollar tercihimdir. Ama kondomsuz ilişkiyi hiçbir şekilde kabul etmem.
Zorlu bir kadınımdır. Ama eğlenceli ve hayattan zevk almayı bilen bir beyseniz, sizinle hemen uyum sağlayarak ilişki kurarım. Emin olun böyle bir durumdan sonra size sunacağım ilişki ise, çok mükemmel bir sürece adım atmanızı en kısa süre içerisin de sağlar, sizi mutlu eder.

İlan Referans ID: 86057c1d365d14cb

Etiket Yok

5149 toplam görüntüleme, 2 bugün

  

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar

Satılan İlanlar